Épp harminc évvel ezelőtt, 1992. február 1-én, a Budapesti Pasaréti Református Gyülekezet templomában volt az Evangéliumot Minden Otthonba Alapítvány szolgálatának nyitó istentisztelete. Sok-sok arc, emlék fut el a szemem előtt, amikor visszagondolok az indulásra és az azóta eltelt időre. De mindenek előtt és mindenek fölött hála van bennem Urunk szeretetéért, hűségéért, áldásaiért, türelméért, és azokért a munkatársakért, akik beálltak a szolgálatba, imádkoztak, könyörögtek, és mentek, mondták, osztották az örömhírt, bizonyságot tettek, s támogatták anyagilag is a munkát.

Legyen Istené mindezért a dicsőség!

Sztanó Péter

titkár

Az Evangéliumot Minden Otthonba Alapítvány indulásáról kevés kép készült. Ezekből kettő:

A nyitó istentisztelet után, a terített asztalnál Göllner Pál, az Evangéliumot Minden Otthonba Alapítvány első elnöke köszönti a vendégeket

Az első akcióba indulnak az első EMO munkások Vasadon, 1991. február 22-én